English
مشاهده خبر
 سخنرانان برجسته انجمن آموزش مهندسی ایران -1397-1398

بر اساس اهداف و چشم ‏اندازهای انجمن آموزش مهندسی، به منظور گسترش و ارتقای کیفی آموزش مهندسی و افزایش نیروهای متخصص در این زمینه و رشته ‏های مرتبط، در سطح ایران و منطقه، انجمن آموزش مهندسی ایران افتخار دارد شروع برنامه سخنرانان برجسته خود را اعلام کند.

همه ساله کمیته سخنرانان برجسته انجمن، استادان برجسته در رشته آموزش مهندسی را برگزیده، شرح حال و چکیده سخنرانی‏ های قابل ارائه ایشان را در وب‏گاه انجمن اعلام می ‏نماید.

در صورت درخواست همایش‏ های ملی یا بین‏ المللی، در سطح کشور و منطقه، برای هر یک از سخنرانی‏ های استادان برجسته، در حد امکانات انجمن، این عزیزان برای ارائه سخنرانی یا کارگاه درخواستی به محل همایش اعزام خواهند شد. برای آشنایی عموم علاقمندان، آیین‏ نامه مصوب «برنامه سخنرانان برجسته1» در دسترس است.

برای سال‏های 1397 و 1398 سخنرانان برجسته، استادان گرامی جناب آقایان دکتر عباس بازرگان و دکتر حسین معماریان برگزیده شده‏ اند، که چکیده 3 سخنرانی استاد بازرگان و 9 سخنرانی و کارگاه استاد معماریان و نیز 2 سخنرانی و کارگاه مشترک قابل دسترسی، بررسی، و انتخاب هستند.

همایش ‏های معتبر می‏ توانند «فرم انتخاب سخنران برجسته» را تکمیل و برای انجمن ارسال کنند. انجمن آموزش مهندسی با بررسی درخواست‏های رسیده و اولویت‏ های در نظر گرفته شده، در حد توان، نسبت به برنامه ‏ریزی برای اعزام سخنران برجسته انتخاب شده به یک یا چند همایش اقدام می‏ کند. 1Distinguished Lecturer (DL) Program

تعداد بازدید : 1004
تاریخ انتشار : 1397/02/31 - 9:52
استعلام وضعیت عضویت
کلیه حقوق این وب سایت برای انجمن آموزش مهندسی ایران محفوظ است.