English
مشاهده خبر
اولین گردهمایی مشترک اعضای کمیته های انجمن آموزش مهندسی ایران در روز پنجشنبه مورخ 97/7/5 در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار شد.

در راستای افزایش مشارکت و ارتباط موثرتر اعضای انجمن در فعالیت های انجمن، لزوم تجدید ساختار کمیته های انجمن، در اولین جلسه از دور چهارم هیأت مدیره انجمن آموزش مهندسی در تاریخ 12 /97/4 مطرح شد و طی فراخوانی عناوین کمیته های انجمن و چکیده وظایف آنها برای اعضای انجمن ارسال و از آنها درخواست شد تا در صورت تمایل سه کمیته مورد علاقه خود را به ترتیب اولویت اعلام نمایند. پس از بررسی درخواست های رسیده، اعضای کمیته ها در جلسه مورخ 97/6/12 هیأت مدیره تعیین شدند.

به منظور تشریح وظایف و فعالیت های اعضای کمیته ها، اولین گردهمایی مشترک اعضای کمیته های انجمن  در روز پنجشنبه مورخ 97/7/5  در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار شد. در این گردهمایی 36 نفر از 61 نفر اعضای تعیین شده کمیته ها، حضور یافتند. 

دکتر رضا فرجی دانا، رئیس هیأت مدیره انجمن، ضمن قدردانی از حاضرین به خاطر اعلام تمایل برای فعالیت داوطلبانه در کمیته های انجمن، ابتدا به جایگاه مهندسی در شرایط فعلی اشاره کرده و بیان داشتند که طی سال های اخیر بدلیل رشد کمی آموزش عالی به طور عام و رشته های مختلف مهندسی به طور خاص، متأسفانه کیفیت فدای کمیت شده است. ایشان در ادامه، به اهمیت زنده نگه داشتن کار داوطلبانه در شرایط کنونی تأکید کردند. مشروح مطالب (دانلود

 

   

   

تعداد بازدید : 457
تاریخ انتشار : 1397/07/30 - 16:52
استعلام وضعیت عضویت
کلیه حقوق این وب سایت برای انجمن آموزش مهندسی ایران محفوظ است.