English
مشاهده خبر
برگزاری اولین دوره کارگاه آموزش ویژه دستیاران آموزشی در دانشگاه صنعتی شریف؛ 10 مهرماه 1398

استقبال گسترده از اولین دوره کارگاه آموزش ویژه دستیاران آموزشی در دانشگاه صنعتی شریف

 

 

   اولین دوره کارگاه آموزش ویژه دستیاران آموزشی  با هدف ارتقای مهارت های حرفه ای و دانش دستیاران آموزشی توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و با همکاری شاخه انجمن آموزش مهندسی ایران در دانشگاه صنعتی شریف در روز چهارشنبه دهم مهرماه ۱۳۹۸ از ساعت 13:30 تا 17:30 در این دانشگاه برگزار شد.
این دوره‌ی آموزشی با همیاری جمعی از اساتید فرهیخته و صاحب سبک در حوزه آموزش، به صورت چند کارگاه هم زمان برگزارشد.

   مدرسین کارگاه مذکور دکتر حسین معماریان و دکتررامتین خسروی از دانشگاه تهران و  دکتر رضا اجتهادی (استاد دانشکده فیزیک) ، دکترمحمد دورعلی (استاد دانشکده مهندسی مکانیک) ، دکتر محمد حسین رهبان (استاد دانشکده مهندسی کامپیوتر) ، دکترعلی فتوت احمدی (استاد دانشکده مهندسی برق) ، دکتر فرزام فرهمند (استاد دانشکده مهندسی مکانیک) و دکتر محمدرضا هرمزی نژاد (استاد دانشکده شیمی) از دانشگاه صنعتی شریف بودند.
   این کارگاه آموزشی که برای نخستین بار با این وسعت در کشور برگزار گردید با حضور بیش از 600 دستیار آموزشی و تعداد قابل توجهی از اعضای هیأت علمی و همچنین کارکنان دانشگاه که به عنوان دستیار آموزشی و سرپرست آزمایشگاه فعالیت دارند برگزار شد. شرکت کنندگان در این دوره‌ با اصول و اخلاق حرفه‌ای؛ آداب دستیار آموزشی؛ روش‌های صحیح تدریس و کلاس داری؛ شیوه‌های آموزش تعاملی و روش‌های یادگیری-یاد دهی فعال آشنا شدند.
   شرکت کنندگان در این کارگاه‌؛ گواهی حضور در دوره با تأیید معاونت آموزشی دانشگاه و ریاست شاخه انجمن آموزش مهندسی ایران در این دانشگاه را دریافت خواهند کرد.

 

 

         

 

        

 

        

تعداد بازدید : 91
تاریخ انتشار : 1398/08/04 - 13:29
استعلام وضعیت عضویت
کلیه حقوق این وب سایت برای انجمن آموزش مهندسی ایران محفوظ است.