برنامه اجرایی انجمن در سال 1401

activity1

 برنامه اجرایی انجمن آموزش مهندسی ایران در سال 1401 مطابق سال گذشته، بر اساس برنامه راهبردی انجمن که در مجمع عمومی سال 1398 به تصویب رسید، تدوین شد. فرایند تدوین برنامه، این گونه بود که ابتدا هر کمیته برنامه های اجرایی مربوط به وظایف خود را تهیه و به دبیرخانه انجمن ارسال کرد. سپس برنامه های دریافتی توسط دبیرخانه تجمیع و در کمیته برنامه ریزی و پایش دستاوردها مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه در جلسه خرداد ماه هیأت مدیره مورد بحث و بررسی نهایی قرار گرفت و با اصلاحاتی به تصویب رسید.

با توجه به تغییرات اعضای کمیته ها در دوره جدید فعالیت کمیته ها، فرایند تدوین برنامه با تأخیر صورت گرفت تا کمیته ها، فرصت بیشتری برای تدوین برنامه های مورد نظر خود داشته باشند. 

برنامه اجرایی مصوب از اینجا قابل دریافت است. 

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید