تحلیل نتایج نظرسنجی از اعضای انجمن درخصوص عملکرد انجمن در سال 1400

نظر

     نظرسنجی و گرفتن بازخورد از ذینفعان در هر سازمان، از حلقه­ های بسیار حیاتی در استقرار و پیاده سازی برنامه­ های راهبردیست. به طوریکه بدون نقد و ارزیابی عملکرد و بدون شناسایی چالش ­ها و نقاط شکست و متعاقب آن بدون ارائه سیاست­ های بهبود، اساساً برنامه ریزی راهبردی ناقص و ناکام خواهد ماند. برای تحقق این امر مهم، انجمن آموزش مهندسی ایران نسبت به سنجش میزان رضایت اعضا از عملکرد انجمن در سال 1400 همچون سال های گذشته اقدام نمود تا با بهره­ گیری از نتایج آن بتواند در صورت لزوم، هم برنامه راهبردی و هم برنامه ­های اقدام خود را بازبینی و مورد تجدید نظر قرار دهد و میزان انحراف از اهداف انجمن را به حداقل کاهش داده و با بیشترین کارائی و اثر بخشی، مأموریت­ های انجمن در سال  1401 را محقق نماید.

با توجه به گزارش این نظرسنجی که از اینجا به تفصیل در اختیار همکاران عزیز قرار می گیرد، نکات زیادی جلب توجه می کند که  به مختصری از آن­ها اشاره می شود: ادامه

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید