جلسه شورای راهبردی کرسی یونسکو در آموزش مهندسی

979ded0ab5827dbb0db7b5f56fe321e2ef5ecf55

 جلسه شورای راهبردی کرسی یونسکو در آموزش مهندسی، روز چهارشنبه 27 مهر ماه تشکیل شد. مباحث مطرح شده در جلسه عبارت بودند از:

  • دکتر محمودرضا دلاور پیشنهاد خود در خصوص «تعیین جایگاه حقوقی و قانونی برای استاد پیش کسوت» مطالبی را برای اعضا بیان کردند و اعضا نظرات خود را مبنی بر غیرفوری بودن این پیشنهاد ارائه دادند.
  •  دکتر محمود موسوی مشهدی نیز گزارش خود درباره عملکرد دو ساله دفتر دادوری را برای اعضا ارائه کردند و آقای دکتر محمود کمره ای، معاونت محترم آموزشی دانشگاه، نظرات تکمیلی را در این باره مطرح کردند.
  •  خانم مهندس موسوی صدر، دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش مهندسی، گزارش پژوهش پایان نامه خود را در زمینه طراحی برنامۀ توسعۀ حرفه‌ای اعضای هیأت‌ علمی مهندسی در زمینۀ تدریس و یادگیری ارائه دادند.
  • خانم مهندس قریشی، دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش مهندسی، گزارش پژوهش پایان نامه خود را در زمینه نحوه برگزاری کلاس های درسی در جهان پساکرونا ارائه دادند. ادامه

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید