دریافت یک جایزه معتبر بین‌المللی، توسط دکتر محمد کارآموز

جایزه معتبر بین‌المللی Julian Hinds  در سال 2022 به دکتر محمد کارآموز، استاد دانشکده مهندسی عمران دانشکدگان فنی و رئیس کمیته همکاری های بین الملل انجمن اعطاء شد.

گفتنی است جایزه ویژه و  بسیار معتبر علمی Julian Hinds (به یادبود شاخص‌ترین مهندس آب ایالات متحده که تونل  Aqueduct انتقال آب از رودخانه کلورادو به کالیفرنیا را طراحی، برنامه ریزی و اجرا نمود) بالاترین افتخار علمی در زمینه مهندسی و مدیریت منابع آب است که به صورت سالانه توسط جامعه مهندسین عمران ایالات متحده (ASCE) به نویسنده یا نویسنده‌های مقاله­‌ای اعطا می­‌شود که ارزنده­‌ترین مشارکت را در زمینه توسعه منابع آب مانند پروژه‌های چند منظوره آبیاری، کنترل سیلاب، آب شهری و صنعتی و برق-آبی داشته‌اند. از علل دیگر اعطای این جایزه  می‌توان به عملکرد قابل توجه، سال‌های متمادی خدمت ممتاز، یا اقدامات خاص و متمایز علمی در جهت پیشرفت مهندسی و مدیریت منابع آب اشاره نمود. ادامه

انجمن، کسب این موفقیت ارزشمند را به دکتر محمد کارآموز تبریک می گوید و برای ایشان سلامتی و توفیقات روزافزون آرزومند است.

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسي از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب مي شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت هاي جهاني درحوزه هاي مرتبط با علم و فناوري، بازبيني و باز تعريف شود. اين امر در كشورهاي توسعه يافته سالها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاري كنفرانس ها، كارگاه هاي آموزشي، انتشار مجلات علمي و كتب تخصصي متعدد پيگيري مي شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیداد کنید