دل نوشته به مناسبت سالروز تولد دکتر عباس بازرگان

AUV-FHCVpng

اردیبهشت، ماه معلمان و مربیان و استادان است و فرصتی است برای یادآوری و قدردانی از همه معلمان و استادان ارجمندی که عاشقانه در این راه کوشیده‌اند و می‌کوشند؛ به همه استادان ارجمند این مناسبت خجسته را تبریک عرض می‌کنم. اما در این ماه مناسبت دیگری نیز داریم و آن تولد استاد ارجمند جناب آقای دکتر عباس بازرگان در هفتمین روز اردیبهشت است؛ از این تقارن استفاده می‌کنم و با عرض تبریک به ایشان که معلم بزرگی برای من و بسیاری دیگر، به ویژه دانشجویان رشته علوم تربیتی بوده اند، خداوند مهربان را شکر می‌گویم که لطف بزرگی به ما داشته است که فرصت آشنایی، شاگردی، همراهی، همکاری و دیدار چنین استادانی را به ما داده است؛ امیدوارم قدردان لحظات آن باشیم.

دل نوشته فوق به قلم دکتر محمد دادرس، رئیس کمیته ارزشیابی انجمن است که برای استاد خود دکتر عباس بازرگان عضو هیأت مدیره انجمن به رشته تحریر درآورده اند. متن کامل این دل نوشته، در اینجا قابل مشاهده است.

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید