دوره سوم فعالیت شورای شاخه در دانشگاه صنعتی امیر کبیر

شاخه-امیر

شورای شاخه انجمن در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دوره سوم فعالیت خود را با برگزاری اولین جلسه در تاریخ 1401/05/26 شروع کرد. در آن جلسه تصمیم گرفته شد که تا قبل از شروع سال تحصیلی، جلسات بصورت هفتگی برگزار شود و تا کنون 5 جلسه  با هدف تعیین اهداف و برنامه­ های اجرایی، جهت تحقق اهداف شورای شاخه تشکیل شده است.

هدف اصلی این شاخه در دو سال آینده، فعالیت ­های مشخص و ملموس در راستای ارتقای کیفیت آموزش در دانشگاه تعیین شده است. تصمیم گرفته شد که این هدف ازطریق فعالیت در راستای اهداف فرعی که به دو گروه اولویت ­های اولیه و اولویت­ های بعدی تقسیم شدند، حاصل شود. اولین هدف فرعی با اولویت اولیه که اعضای شورای شاخه روی آن به اتفاق نظر رسیدند، توانمندسازی اعضاء هیأت علمی دانشگاه بود که برای تحقق این هدف یک برنامه اجرایی که سرفصل­ های آن در زیر ارائه شده است، تدوین شد:

  • کمک به اصلاح برنامه­ های دانش افزایی اجباری در دانشگاه
  • افزایش تعداد اعضای شاخه، شامل تعیین یک نماینده از هر دانشکده در شاخه به عنوان رابط بین شورای شاخه و اعضای هیأت علمی در هر دانشکده و مشارکت دادن اعضاء در فعالیت­ های شاخه
  • برگزاری ژورنال کلاب
  • برگزاری وبینار/سخنرانی/کارگاه

برای مدیریت و پیگیری هر یک از موارد فوق، یک نفر از اعضای شورای شاخه، به ­عنوان مسئول تعیین شد.

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید