سخن دکتر اشرفی زاده، رئیس هیأت مدیره انجمن

ashrafizadeh

به نام خدا

همکاران و همراهان گرانقدر، اعضای محترم انجمن آموزش مهندسی ایران

با سلام و صمیمانه ترین آرزوها برای سلامت و شادکامی همگی، شروع سال تحصیلی جدید که پس از دوره ای آموزش کاملاً غیر حضوری، انشاء الله بصورت عمدتاً حضوری خواهد بود، پیشاپیش تبریک عرض می نمایم. این رویداد، بهانه ای شد تا در این یادداشت، مراتب تشکر و قدرشناسی خود را از همه دست اندرکاران و دلسوزان تعلیم و تربیت مهندسان کشور در این انجمن، به ­خصوص اعضای هیأت مدیره، همکاران فعال در مسئولیت­ های مختلف ستادی، مسئولین و اعضای کمیته­ ها، مسئولین و اعضای شاخه ­های دانشگاهی، مسئولین و اعضای کارگروه­ های انجمن و سایر اعضا و علاقه­ مندان دلبسته به اهداف انجمن، ابراز نمایم. این تقدیر، در شرایطی که دغدغه­ ها و گرفتاری­ های مختلف و آزار دهنده و نیز فشار اقتصادی، مجال زیادی برای مشارکت در فعالیت­ های غیر موظف و شغلی باقی نمی گذارند، ضروری­ تر، پرمعناتر و توام با ارادت و احترام قلبی است.   

آرمان و آرزوی همه ما در انجمن آموزش مهندسی ایران، ارتقای کیفیت آموزش مهندسی در کشور عزیزمان است، چرا که باور داریم با تربیت بهتر مهندسان، کیفیت زندگی آحاد جامعه نیز بهبود خواهد یافت. اما سوال این است که بهترین اقدامات برای ارتقای کیفیت آموزش مهندسی در شرایط فعلی، چه هستند و چه امکانات و ابزارهایی در اختیار انجمن است؟ با نگاهی به برنامه­ های راهبردی و اجرایی انجمن و شرایط فعلی آموزش مهندسی در کشور، مایلم در این مقطع، توجه عزیزان را به چند مورد، که در پاسخ به این سوال اهمیت دارند، جلب نمایم: ادامه

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید