فایل صوتی، پاورپوینت و چکیده سخنرانی علمی با عنوان ” نقش استاندارد سازی و ارزیابی انطباق در علوم فنی و مهندسی”ارائه شده توسط دکتر انوشه رحمانی در تاریخ 98/6/12

20190903_112932

شاخه انجمن آموزش مهندسی ایران در دانشگاه صنعتی امیرکبیر سخنرانی علمی با عنوان ” نقش استاندارد سازی و ارزیابی انطباق در علوم فنی و مهندسی مثال موردی گواهی محصول در صنایع” را در تاریخ 98/6/12 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار کرد. سخنران دکتر انوشه رحمانی، عضو هیأت علمی پژوهشگاه استاندارد و بانوی نمونه کشور، برگزیده شده توسط معاونت امور زنان ریاست جمهوری در سال 92 بودند و تعدادی از شرکت کنندگان  نیز سوالات خود را مطرح کردند. این سخنرانی از مجموعه سخنرانی هایی است که به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس انجمن برنامه ریزی شده است.

فایل صوتی (دانلود)

فایل پاورپوینت (دانلود)

چکیده سخنرانی (دانلود)

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید