فایل صوتی، پاورپوینت و چکیده سخنرانی علمی با عنوان ” نقش استاندارد سازی و ارزیابی انطباق در علوم فنی و مهندسی”ارائه شده توسط دکتر انوشه رحمانی در تاریخ 98/6/12

شاخه انجمن آموزش مهندسی ایران در دانشگاه صنعتی امیرکبیر سخنرانی علمی با عنوان ” نقش استاندارد سازی و ارزیابی انطباق در علوم فنی و مهندسی مثال موردی گواهی محصول در صنایع” را در تاریخ 98/6/12 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار کرد. سخنران دکتر انوشه رحمانی، عضو هیأت علمی پژوهشگاه استاندارد و بانوی نمونه کشور، برگزیده شده توسط معاونت امور زنان ریاست جمهوری در سال 92 بودند و تعدادی از شرکت کنندگان  نیز سوالات خود را مطرح کردند. این سخنرانی از مجموعه سخنرانی هایی است که به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس انجمن برنامه ریزی شده است.

فایل صوتی (دانلود)

فایل پاورپوینت (دانلود)

چکیده سخنرانی (دانلود)

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسي از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب مي شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت هاي جهاني درحوزه هاي مرتبط با علم و فناوري، بازبيني و باز تعريف شود. اين امر در كشورهاي توسعه يافته سالها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاري كنفرانس ها، كارگاه هاي آموزشي، انتشار مجلات علمي و كتب تخصصي متعدد پيگيري مي شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیداد کنید