معرفی مقاله- دی 1401

451f68c2c54989942ea860b1792696614243ece3

Implementation of Blended Learning for a Large Size Engineering Mechanics Course.

در سال­ های اخیر، به دلیل اقبال بیشتر افراد به تحصیل در رشته­ های دانشگاهی، جمعیت کلاس­ ها با افزایش قابل توجهی مواجه بوده است. این مسأله به همراه تغییر انتظارات نسل جدید که آمیخته با پیشرفت­ های فناوری هستند، باعث شده است که استادان در ارائه درس ها با سوالات و چالش­ هایی روبه رو شوند که پاسخ به آنها می تواند در کیفیت آموزش، نقش به سزایی داشته باشد.

در این مقاله یک روش یادگیری تلفیقی در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه نیوساوت ولز برای ارائه یک درس به نام مهندسی مکانیک به کار گرفته شده است. این دانشکده در چهار رشته مکانیک، مکاترونیک، هوافضا و ساخت و تولید در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد و کلیه دانشجویان قبل از انتخاب رشته تخصصی در سال سوم، ملزم به گذراندن یک درس مهندسی مکانیک در سال دوم هستند. ادامه

* این مقاله توسط دکتر افسانه مجری معرفی شده است.


 از اعضای انجمن درخواست می شود، چنانچه مقاله چاپ شده در مجلات آموزش مهندسی دارند، اصل مقاله و معرفی آن را برای درج در خبرنامه، به ایمیل انجمن (isee@isee.ir) ارسال نمایند.

مسئول تدوین بخش معرفی مقاله، دکتر شروان عطایی، عضو هیأت تحریریه خبرنامه انجمن

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید