معرفی مقاله

451f68c2c54989942ea860b1792696614243ece3

دانشگاه درکسل و دانشگاه نورت ایسترن و دانشگاه پردو به خاطر برنامه کوآپ برای تمام رشته ­های مهندسی معروف هستند و توانسته اند با شرکت­ های خوبی، برای اجرای این طرح، همکاری کنند. دکتر ابراهیمی نژاد و همکاران، در مقاله ذیل، رابطه بین شرکت کنندگان در دوره همکارانه و دستاوردهای آکادمیک دانشجو را بررسی کرده اند. این مقاله  با عنوان تفکیک نوع رشته در تحقیقات آموزش مهندسی: رابطه بین شرکت کنندگان در دوره همکارانه (کوآپ) و دستاوردهای آکادمیک دانشجو” در جلد 36 شماره 1 مجله بین المللی آموزش مهندسی در سال 2020 منتشر شده است.  در ادامه چکیده این مقاله ارائه می شود: ادامه

 از اعضای انجمن درخواست می شود، چنانچه مقاله چاپ شده در مجلات آموزش مهندسی دارند، اصل مقاله و معرفی آن را برای درج در خبرنامه، به ایمیل انجمن (isee@isee.ir) ارسال نمایند.

مسئول تدوین بخش معرفی مقاله، دکتر شروان عطایی، عضو هیأت تحریریه خبرنامه انجمن

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید