پیام رئیس هیأت مدیره انجمن در خصوص صندوق کمک های مالی

دماسنج نهایی سایت

 به نام خدا

اعضای محترم انجمن آموزش مهندسی ایران

با عرض سلام و تقدیم بهترین آرزوها برای سلامت و سعادت همگی،

به اطلاع می رساند در کنار فعالیت­ های مستمری که به منظور تأمین منابع مالی برای تداوم فعالیت­ های فعلی انجمن و گسترش این فعالیت­ ها در جریان است، تصمیم گرفته شد که امکان دریافت کمک­ های افراد خیراندیش از طریق یک صندوق جلب کمک­ های مردمی نیز فراهم شود.

برای دریافتی این صندوق در هرسال، مبلغ معینی به عنوان حداقل مورد انتظار اعلام شده و موجودی صندوق به طور ماهانه در طول سال به اطلاع عموم اعضا خواهد رسید. بخش عمده دریافتی­ های صندوق از خیرین حقیقی و حقوقی، به عنوان منابع مالی پایدار در یک حساب سپرده پشتیبان (بلند مدت) ذخیره شده و موجودی این حساب هر ساله در گزارش به مجمع عمومی به اطلاع عموم می رسد.

در سال جاری، مبلغ حداقل مورد انتظار پنج و نیم میلیارد ریال در نظر گرفته شده است. انتظار می رود که همه اعضای محترم انجمن و علاقه مندان به ارتقای آموزش مهندسی و اعتلای ایران عزیز در دستیابی به این هدف، مشارکت فعال داشته و به طرق مختلف (کمک شخصی، شناسایی و ترغیب خیرین و یا دعوت از سازمان ­ها و مراکز مختلفی که امکان کمک دارند.) در این زمینه مساعدت نمایند. همچنین، از همه اعضای محترم انتظار می رود که تحقق این مهم را به عنوان یک هدف جمعی و تشکیلاتی انجمن آموزش مهندسی ایران در طول سال مد نظر داشته باشند و از هر فرصت و امکانی برای نیل به این هدف بهره جویند.

در آغاز این فعالیت خیرخواهانه، که امید است مشمول عنایت الهی نیز قرار گیرد، مبلغ یکصد میلیون ریال توسط یکی از اعضای انجمن، به این صندوق اهدا شده است.

با احترام و آرزوی بهروزی برای همه و اعتلای ایران عزیز

علی اشرفی زاده

رئیس هیأت مدیره

علاقه مندان به حمایت مالی، می توانند کمک های خود را با یکی از روش های زیر واریز نمایند: 

شماره حساب بانک پارسیان:  20100228039601        

   درگاه پرداخت الکترونیکی        

  لطفاً فیش واریزی، به رایانامه انجمن isee@isee.ir ارسال شود.                            

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید