گزارش برگزاری دومین کارگاه آموزش دستیاران آموزشی دردانشگاه صنعتی
شریف

شریف

به کوشش شاخه انجمن در دانشگاه صنعتی شریف و حمایت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف، دومین کارگاه آموزش دستیاران آموزشی، 30 شهریورماه از ساعت 30:8 الی 12 با حضور بیش از 650 دانشجوی تحصیلات تکمیلی دانشگاه و در چهار نشست موازی برگزار شد. 11 نفر از استادان منتخب دانشگاه با سوابق برجسته آموزشی و پژوهشی، مسئولیت برگزاری این کارگاه را بر عهده داشتند.
برای هماهنگی های لازم قبل از برگزاری کارگاه نیز، جلسه ای با حضور استادان دوره و اعضای شورای شاخه انجمن، تشکیل شد.
اسامی استادان برگزار کننده دوره: دکتر رضا اجتهادی، دکتر محمد علی بیجارچی، دکتر مهرداد تقی زاده منظری، دکتر محمد دورعلی، دکتر محمدحسین رهبان، دکتر بابک سیف (از دانشکده مهندسی برق دانشگاه شاهد)، دکتر محمد جواد عابدینی (از دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه شیراز)، دکتر علی فتوت، دکتر فرزام فرهمند، دکتر شهره کسائی و دکتر محمدرضا هرمزی نژاد در پایان برگزاری کارگاه، استادان دوره، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، تعدادی از مدیران آموزش و اعضای شورای شاخه، ضمن حضور در یک جلسه هم اندیشی و جمع بندی، در مورد کیفیت کارگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند. در انتهای جلسه، آقای دکتر محمود سعادت فومنی معاون آموزشی دانشگاه، ضمن تشکر و قدردانی از برگزاری مطلوب و درخور تحسین کارگاه، لوح تقدیری از طرف ریاست دانشگاه صنعتی شریف به استادان و برگزارکنندگان دوره اهدا نمودند.
انجمن ضمن تشکر از شاخه انجمن در دانشگاه صنعتی شریف برای برگزاری کیفی این کارگاه، برای برگزاری کارگاه مشابه در سایر دانشگاه ها، اعلام آمادگی می نماید.

دیدگاهی بنویسید

درباره ما

 نظام آموزش مهندسی از مهمترين عناصر پيشرفت و توسعه جوامع محسوب می شود و لازم است وظايف آن به صورت مستمر و همگام با پيشرفت های جهانی درحوزه های مرتبط با علم و فناوری، بازبينی و باز تعريف شود. اين امر در كشورهای توسعه يافته سال ها است كه به صورت بسيار ريشه دار و عميق و با برگزاری كنفرانس ها، كارگاه های آموزشی، انتشار مجلات علمی و كتب تخصصی متعدد پيگيری می شود.

آخرین اخبار و مقالات

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : تهران – خیابان طالقانی (بین وصال و قدس) – پلاک 429 – واحد 1

 

شماره تماس : 02188992215

 

ایمیل : isee@isee.ir

در خبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید

درخبرنامه انجمن آموزش مهندسی ایران عضو شوید و از آخرین اخبار این رویداد اطلاع پیدا کنید