English
مشاهده خبر
اعلام نتایج انتخابات پنجمین دوره هیأت مدیره و بازرسان انجمن؛ 22 خرداد 1400

جلسه کمیته انتخابات انجمن در روز سه شنبه 18 خرداد ماه با حضور دکتر پرویز جبه دار مارالانی، دکتر محمدحسن سعیدی، دکتر سعید سهراب پور، دکتر حسن طاهری و دکتر کیوان ناروئی و به ریاست دکتر رضا فرجی دانا تشکیل شد. در این جلسه، نتایج انتخابات توسط  رئیس کمیته ارائه و صحت انتخابات با رأی همه اعضای کمیته، تأیید و نتایج انتخابات تصویب شد.

در ادامه، گزارش دریافت شده از کمیته در خصوص فرایند برگزاری انتخابات، ارائه می شود:

برگزاری انتخابات پنجمین دوره هیأت مدیره و بازرسان انجمن آموزش مهندسی ایران بر اساس آئین ­نامه مصوب هیأت مدیره طبق برنامه زمانبندي ذیل که در جلسه مورخ 23 فروردین ماه 1400هیأت مدیره تصویب شده بود، برنامه­ ریزی و به اجرا گذاشته شده است: 

 

  • - اطلاع رسانی در مورد نحوه برگزاری انتخابات و انتشار فراخوان برای اعلام کاندیداتوری: چهارشنبه اول اردیبهشت
  • - بازه زمانی اعلام کاندیداتوری: از شنبه 4 اردیبهشت تا شنبه 25 اردیبهشت
  • - بررسی فرم های اعلام کاندیداتوری دریافتی در جلسه کمیته انتخابات: سه شنبه 28 اردیبهشت
  • - اعلام اسامی و بیوگرافی نامزدهای واجد شرایط در خبرنامه ویژه انتخابات: شنبه یکم خرداد
  • - بازه زمانی اخذ رأی: ازشنبه 8 خرداد ساعت 8 صبح تا شنبه 15 خرداد ساعت 22
  • - اعلام نتایج آراء به کاندیداها: سه شنبه 18 خرداد
  • - مهلت  اعتراض کاندیداها: پنج شنبه 20 خرداد 
  • - اعلام نتایج آرای انتخابات: شنبه 22 خرداد

انتخابات پس از اطلاع رساني الكترونيكي به اعضاي واجد شرايط رأي دادن، در ساعت 8 صبح روز شنبه 1400/3/8 با ارسال برگه­ هاي رأي گيري بطور الكترونيكي آغاز و پس از ارسال چهار پيغام يادآوري براي رأي دهندگان در طول زمان 8 روزه رأی گیری، در ساعت 22 روز شنبه 1400/3/15 به پايان رسيد.

از مجموع 284 نفر اعضاي واجد شرايط رأی دادن تا آخرین روز رای­ گیری که از بانك اطلاعاتي اعضای پیوسته انجمن با وضعیت عضویت فعال استخراج و در سیستم رای ­گیری بارگذاری شده بود، 222 نفر یعنی78.17 %  در رأي گيري شركت كردند.

********************

  کمیته انتخابات از بنیاد حامیان دانشکده فنی دانشگاه تهران بخاطر دراختیار قراردادن سیستم رأی گیری  الکترونیکی خود برای انتخابات انجمن و تقبل هزینه ­­های آن، تشکر و قدردانی می نماید.

در سیستم رأی گیری بنیاد، برای هر عضو، یک توکن رأی گیری مخصوص صادر می شود که به همراه لینک برگه رأی برای او ارسال می گردد. این توکن پس از ثبت رأی عضو، باطل می شود و دیگر امکان استفاده مجدد از آن وجود نخواهد داشت. از دیگر خصوصیات این سیستم ثبت آرای افراد به صورت محرمانه است، به طوری که امکان کسب اطلاع از محتوای برگه رأی اعضاء، حتی برای مدیر سیستم وجود ندارد.

 

پیام رئیس انجمن و  کمیته انتخابات:

 

دکتر رضا فرجی دانا که در دوره های سوم و چهارم هیأت مدیره (1394-1400)، ریاست انجمن را برعهده داشتند، طی پیامی از مشارکت فعال کاندیداهای این دوره از انتخابات، تشکر و قدردانی کردند و ضمن تبریک به منتخبان، عنوان داشتند امید است انجمن بتواند همچون گذشته از وجود ارزشمند اعضای محترمی که از حضورشان در جمع هیأت مدیره و بازرسان دوره پنجم محروم شده است، در ارکان دیگر خود بهره مند شود. 

ایشان همچنین از اعضای انجمن به خاطر مشارکت فعال در انتخابات و همراهی انجمن، صمیمانه تشکر و قدردانی کردند.

 

فهرست اعضای هیأت مدیره منتخب به ترتیب  الفبا:

 

  الف) اعضای اصلی

   ب) اعضای علی البدل

 

فهرست اعضای هیأت بازرسان منتخب به ترتیب الفبا:

 

عضو علی البدل هیأت بازرسان

تعداد بازدید : 67
تاریخ انتشار : 1400/03/22 - 9:9
استعلام وضعیت عضویت
کلیه حقوق این وب سایت برای انجمن آموزش مهندسی ایران محفوظ است.